Zmieniająca się moda a wyposażenie w salonie

On 19 lipca 2013 by admin

Wybierając sprzęt do własnego mieszkania, a więc i dodatki, ozdoby i dekoracje, wielu ludzi nie bierze pod uwagę zmieniającej się mody. A prawda jest taka, że z czasem wszystkie trendy przemijają i łatwo zrobić coś, czego potem się będzie żałowało. Jeśli chodzi o dobre, ponadczasowe wyposażenie w salonie, które zawsze będzie się podobało, czy to gospodarzom czy gościom, trudno wybrać odpowiednie dekoracje i dodatki – tak funkcjonalne jak i ozdobne.

Niemodne wyposażenie w salonie – TAK!

świecznik do salonuDobrej jakości wyposażenie w salonie to nie od razu wyposażenie ponadczasowe, które nikomu się nie znudzi. Warto zadbać o oryginalność i coś co… nie jest modne. Coś takiego, a więc dekoracje wyróżniające się bardzo spośród istniejących trendów, trwać będą przez wiele lat niezmiennie. Brak widocznej mody nie jest czymś złym – wręcz przeciwnie – świadczy o odwadze dekoratora, a więc i pośrednio (lub bezpośrednio) gospodarza. A silny charakter i odwaga są ważne w dekorowaniu wnętrz i zbieraniu wyposażenia. Warto pamiętać, że ludzie zapamiętują to, co wyjątkowe i niespotykane, a niekoniecznie modne. Moda przemija…

Oryginalne pomysły są w cenie

Chcąc już na początku korzystania z mieszkania zebrać dobre wyposażenie w salonie, warto poszukać oryginalnych pomysłów znanych dekoratorów, a potem delikatnie je zmodyfikować. Nie można zapominać o indywidualnym podejściu – niech wyposażenie odpowiada charakterowi gospodarzy. Wiele osób zapomina o tym dopasowaniu, przez co potem muszą męczyć się z salonem, w którym po prostu źle im się przebywa. Warto zadbać o podejście stricte indywidualne – tylko wtedy tworzenie bardziej zaawansowanego dekoracyjnie salonu w ogóle ma sens.

Świeczniki i lampiony – nastrój wprost z Twojego salonu

  • Polub nas